90 rok ubiegłego wieku – to początek grania kapeli, która wtedy nazywała się „NETOPSHE”, w klasycznej trójkątowej konfiguracji instrumentów- bębny, bas, gitara. Po poszerzeniu składu o drugą gitarę i klawisz nazwa zmieniła się na „Mr. KOALA”. Poza koncertami, na wielu spotkaniach towarzyskich pojawiały się instrumenty akustyczne, które z czasem zostały wykorzystane w repertuarze…
Tak zrodził się pomysł nagrania płyty ‘DRABINA’, gdzie obok gitar są – harmonijka, flet, skrzypce, akordeon , nawet fortepian.
Ciekawym doświadczeniem było też tworzenie muzyki do reklamy, filmu dokumentalnego czy teatru. Grania w klubach, galeriach, stodołach, amfiteatrach, na trasach krajowych i zagranicznych dały zespołowi możliwość poznania wielu fajnych ludzi i przeżycia niezapomnianych chwil, których przeważnie już nie pamiętają..(…)
Skład zespołu:
Jacek Figura – bębny, gitara, flet, organki, vocal
Wojciech,”Bolo” Szyszko – bas, vocal,
Eugeniusz „Giena” Borecki – gitara, organki, vocal
Daniel „Daniłka” Wiśniewski – gitara, skrzypce, vocal
Robert „Rupert” Pyrek – piano, organy, vocal
Bartłomiej „Bartos” Kuźniarz – gitara, vocal
Jerzy „Jurcyś” Lendor – chór i dobry duch
Sławek „Hary” Jędrysiak – bębny
Adaś Ćwieląg – harmonijka
Wojciech,”Bolo” Szyszko – bas, vocal,
Eugeniusz „Giena” Borecki – gitara, organki, vocal
Daniel „Daniłka” Wiśniewski – gitara, skrzypce, vocal
Robert „Rupert” Pyrek – piano, organy, vocal
Bartłomiej „Bartos” Kuźniarz – gitara, vocal
Jerzy „Jurcyś” Lendor – chór i dobry duch
Sławek „Hary” Jędrysiak – bębny
Adaś Ćwieląg – harmonijka
Zapraszamy do KATO Blues FACES! Wstęp WOLNY!








