15 kwietnia zapraszamy do KATO Blues FACES na wydarzenie, które łączy muzykę, opowieści i śląską tożsamość


Zanim jednak spotkamy się na Staromiejskiej 13, polecamy Waszej uwadze ważny moment – o 16:00 Leszek Winder wraz z Marcinem Krupą, Prezydentem Miasta Katowice, ponownie odsłoni na ulicy Mariackiej tablicę prowadzącą do instalacji BLUESMAN — symbolicznego miejsca dla wszystkich, którzy kochają bluesa i jego śląskie korzenie. To będzie ważne, pełne emocji wydarzenie — i my oczywiście też tam będziemy

A potem… przenosimy się do KATO Blues FACES, gdzie czeka nas prawdziwa kumulacja

Około 17:00 świętować będziemy premierę poszerzonego wznowienia książki Leszka Windera „Śląski Blues”, a na naszej scenie zagra Śląska Grupa Bluesowa 


Na tę książkę czekaliśmy od dłuższego czasu

To wydanie jest wyjątkowe — rozszerzone o nowe lata doświadczeń, spotkań i historii. To osobista, szczera opowieść o życiu muzycznym, o przyjaźniach, wielkich talentach i przełomowych momentach, które współtworzyły śląski blues.
Wydawcą publikacji jest GAD Records.
Oficjalna sprzedaż rusza 24 kwietnia
Zapraszamy na wieczór pełen niespodzianek, emocji i śląskiego bluesa 
To będzie petarda bez dwóch zdań 

Odsłonięcie tabliczki na ulicy Mariackiej oraz koncert Śląskiej Grupy Bluesowej dzięki wsparciu Katowice Miasto Ogrodów.








