13 grudnia w KATO Blues FACES odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu ONUS BLUES. Nowy, jeszcze gorący album „Evenly” to czternaście utworów, które łączą szacunek do bluesowych tradycji z autorską świeżością i emocją.
Na płycie znalazły się zarówno interpretacje klasyki („Graj, nie żałuj strun” Tadeusza Nalepy, „Hotelowy Blues” Sławomira Wierzcholskiego, „Zegarmistrz Światła” Tadeusza Woźniaka, „The Thrill Is Gone” B.B. Kinga), jak i autorskie kompozycje – od mocnego „Cichego Bluesa” po hiszpańskojęzyczne „La Fruta Madura”.
„Evenly” to dojrzale skrojona opowieść o miłości do bluesa – od klasyki po współczesność.
Zapraszamy na Staromiejską
Wstęp wolny 








