To premiera nowej płyty zespołu Śląska Grupa Bluesowa pt. „Live” oraz koncert otwarcia kolejnego roku działalności wyjątkowego miejsca jakim jest „KatoBluesFaces” w Katowicach.
Śląska Grupa Bluesowa wystąpi w składzie:
Agnieszka Łapka – śpiew
Krzysztof Głuch – piano
Michał Kielak – harmonijki
Mirek Rzepa – gitara basowa
Max Ziobro – perkusja
Leszek Winder – gitara
oraz przyjaciele:
Joanna Kaniewska – śpiew
Adam Kulisz – śpiew
Agnieszka Łapka – śpiew
Krzysztof Głuch – piano
Michał Kielak – harmonijki
Mirek Rzepa – gitara basowa
Max Ziobro – perkusja
Leszek Winder – gitara
oraz przyjaciele:
Joanna Kaniewska – śpiew
Adam Kulisz – śpiew
Początek koncertu godzina 18.
Wstęp Wolny !
Wstęp Wolny !








