Śląskie Brzmienie

Śląskie Brzmienie

16 września, 2025
ŚLĄSKIE BRZMIENIE to festiwal muzyczny organizowany cyklicznie od 1996 roku. W tym roku wypada 30 edycja tego mini festiwalu. W dniach 16 września w Katowicach w „Kato Blues Faces” oraz 23 do 25 września 2025 w DPT „Leśniczówka” w Chorzowie wystąpią znakomici i wyjątkowi artyści, którzy reprezentują różne gatunki współczesnej muzyki.
Program :

„KatoBluesFaces” Katowice
16 września 2025/godz.19
Legendy Bluesa, Jazzu i Rocka
KWARTET SPONTANICZNY
Anthimos Apostolis – perkusja
Antoni Gralak – trąbka
Krzysztof Ścierański – bas
Leszek Winder- gitara
DPT Leśniczówka w Chorzowie
23 września 2025/wtorek/godz.20
AREK ZAWILIŃSKI & MACIEK KURA KUROWSKI
JACEK ZAJĄC – ORGAN SPIRIT
Jorgos Skolias – śpiew
Aleksandra Fleszar – saksofon
Artur Dąbrowski – gitara
Przemysław Borowiecki – perkusja
Jacek Zając – organy Hammonda, Moog
i inni . . .
24 września 2025/środa/godz.20
JAN GAŁACH & FRIENDS
Jan Gałach – skrzypce
Marta Fedyniszyn – wokal
Anna Buczkowska – wokal
Julia Kozłowska – wokal
Borys Sawaszkiewicz – klawisze
Piotr Wojtanowski – bas
Jacek Jaguś – gitara
Radosław Mosurek – trąbka
Karol Makowski – puzon
Tomasz Licak – saksofon
Tomasz Nawrocki – perkusja
Krzysztof Kot – perkusja
i inni . . .
25 września 2025/czwartek/godz.20
KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI QUARTET
Krzysztof Ścierański – gitara basowa
Waldemar Gołębski – EWI
Grzegorz Górkiewicz – instrumenty klawiszowe
Marcin Ścierański – perkusja
i inni . . .
Wstęp Wolny !
Szczegóły
Start:
wrzesień, 16 2025 - 00.00AM
Miejsce
Telefon
Email:
Inne wydarzenia