„KATO BLUES FACES” przy ulicy Staromiejskiej 13 w Katowicach to miejsce gdzie, od ponad roku, bije bluesowe serce miasta.
6 grudnia 2025 o godzinie 18 w będzie można tutaj spotkać i posłuchać grupę znakomitych muzyków. Wystąpią:
Jerzy Piotrowski, Agnieszka Łapka, Joanna Kaniewska, Krzysztof Głuch, Grzegorz Kapołka, Adam Kulisz, Michał Kielak, Mirosław Rzepa, Max Ziobro, Darek Ziółek, Leszek Winder, Śląska Grupa Bluesowa i inni
Ten wyjątkowy koncert jest artystycznym podsumowaniem mijającego roku oraz spotkaniem artystów muzyków z sympatykami bluesa
WSTĘP WOLNY ! ZAPRASZAMY !
Projekt objęty mecenatem Miasta Katowice








