W ramach przygotowań do koncertu Szlaku Śląskiego Bluesa odbył się Jam Session w Kato Blues Faces! Spotkanie w KBF miało na celu upamiętnienie Andrzeja Jerzyka - dziennikarza muzycznego i propagatora muzyki bluesowej.
W ramach przygotowań do koncertu Szlaku Śląskiego Bluesa odbył się Jam Session w Kato Blues Faces! Spotkanie w KBF miało na celu upamiętnienie Andrzeja Jerzyka - dziennikarza muzycznego i propagatora muzyki bluesowej.