6 października w KATO Blues FACES odbył się wyjątkowy koncert podczas którego wystąpili na jednej scenie fantastyczni bluesmani - Jan Gałach, Grzegorz Kapołka, Mirek Rzepa i Andrzej Ryszka. Towarzyszyła im Joanna Kaniewska.
6 października w KATO Blues FACES odbył się wyjątkowy koncert podczas którego wystąpili na jednej scenie fantastyczni bluesmani - Jan Gałach, Grzegorz Kapołka, Mirek Rzepa i Andrzej Ryszka. Towarzyszyła im Joanna Kaniewska.
Adam Kulisz, Michał Kielak i Jan Gałach zagrali wspólnie w KATO Blues FACES - lokalu łączącym w sobie klub i galerię prezentująca dokonania śląskich muzyków bluesowych.