Kolejny wyjątkowy wieczór za nami i to była prawdziwa petarda. W KATO Blues Faces zagrali Agnieszka Łapka, Krzysztof Głuch, Mirek Rzepa i Andrzej Ryszka.
Kolejny wyjątkowy wieczór za nami i to była prawdziwa petarda. W KATO Blues Faces zagrali Agnieszka Łapka, Krzysztof Głuch, Mirek Rzepa i Andrzej Ryszka.