Kolejny wyjątkowy wieczór za nami i to była prawdziwa petarda. W KATO Blues Faces zagrali Agnieszka Łapka, Krzysztof Głuch, Mirek Rzepa i Andrzej Ryszka.
Kolejny wyjątkowy wieczór za nami i to była prawdziwa petarda. W KATO Blues Faces zagrali Agnieszka Łapka, Krzysztof Głuch, Mirek Rzepa i Andrzej Ryszka.
6 października w KATO Blues FACES odbył się wyjątkowy koncert podczas którego wystąpili na jednej scenie fantastyczni bluesmani - Jan Gałach, Grzegorz Kapołka, Mirek Rzepa i Andrzej Ryszka. Towarzyszyła im Joanna Kaniewska.