10 października w ramach Kato Blues FACES na scenie pojawił się Vibe Brothers Band. Zespół zaprezentował publiczności swój charakterystyczny styl, łączący klasyczne brzmienia bluesa z nowoczesną energią. Koncert, zorganizowany w ramach obchodów 160-lecia nadania Katowicom praw miejskich, odbył się we współpracy z Miastem Katowice jako partnerem wydarzenia.


